|
|
|
Opis • Parametry ogólne • Stan prawny • Media • Komunikacja
| | |  | |  | | | ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
Do sprzedania ciekawa działka z aktualnym WZ i prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego, atrakcyjny projekt (200m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej PUM) z możliwością podzielenia na 3 apartamenty, parter idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, przy ul. Junackiej (Wola Justowska/Chełm).
Powierzchnia 6,87a. Kształt trapezu. W projekcie przewidziano 3 miejsca garażowe. Uzgodniony wjazd z ul. Junackiej (asfalt), woda od sąsiada ze studni głębinowej, przydział prądu 70kW – kabel będzie na działce. Gazu nie ma. Kanalizacja opadowa w drodze. Natomiast konieczność jest wybudowania szamba. Działka lekko pochylona, znajduje się na skarpie, dlatego trzeba liczyć się z pracami ziemnymi.
WARIANT I Dom wolnostojący (200m2 PUM) W piwnicy 3 miejsca garażowe. Parter (ok. 62m2): idealnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej lub powierzchnie mieszkalne(dwa pokoje, salon z jadalnią, dwie łazienki, osobne WC, garderoba, kuchnia, hall). Piętro (ok. 62m2: dwa pokoje, salon z jadalnią, dwie łazienki, osobne WC, garderoba, kuchnia, hall. II piętro (ok. 62m2): pokój kąpielowy, sypiania, pokój, , pokój wypoczynkowy, łazienka z osobnym WC, garderoba, komunikacja.
WARIANT II (200m2 PUM) Trzy osobne apartamenty o pow. po ok. 62m2, z jednym miejscem parkingowym w garażu, plus z wolnymi miejscami parkingowymi na działce.
KONTAKT: MACIEJ TRELA 515-073-429 | |  | |  |
| | |  | |  | | | Ukształtowanie pionowe: lekko nachylona • Zadrzewienie działki: brak | |  | |  |
| | |  | |  | | | Stan prawny gruntu: własność | |  | |  |
| | |  | |  | | | Prąd: ü • Gaz: brak • Kanalizacja miejska: ü • Wodociąg miejski: ü | |  | |  |
|
|
|