Kursy walut(PLN)    4.54 4.73 5.59 4.2
Znajdź na mapie
Typ Cena od Powierzchnia od
do do
Oferta nr 327-365164WYŁĄCZNOŚĆ
Rodzaj obiektuDomy
Kategoriabliźniak
Typsprzedaż
Regiondolnośląskie
MiejscowośćRadecz
UlicaRadecz-Brzeg Dolny
WalutaPLN
Cena555 000 PLN
Pow.działki(m2)600
Cena za m2 5 571 PLN
Powierzchnia99.62
Pokoje4
Materiałbeton komórkowy
Rok budowy2022
Nr oferty327-365164
Data2021-11-24
Licencja zawodowa1015
AgentSaj-Mazur Renata
Telefon601989963
Emailbiuro@nieruchomosc.wroc.pl
Licencja agenta1015
Innesiła,woda,prąd,kanalizacja

Opis

Do sprzedaży 4 domy (segmenty) w zabudowie bliźniaczej, na dwóch działkach (nr 135143 i nr 135/12), wg projektu `Fasano MDM Termo`pracowni Archigraph, w stanie deweloperskim zamkniętym, z instalacjami wewnątrz i z doprowadzonymi mediami, budowane w spokojnej miejscowości wiejskiej w okolicy Brzegu Dolnego i ok.35 km od Wrocławia. Dogodne połączenie komunikacyjne, blisko do obwodnicy miasta w kierunku Wrocławia. Budynki projektowane jako parterowye z użytkowym poddaszem, budowane będą technologią tradycyjną, murowaną, z pustaka ceramicznego szlifowanego (25)+ocieplenie (18)+otynkowanie i pomalowanie, dach będzie kryty dachówką ceramiczną. Cena sprzedaży obejmuje także stolarkę drzwiową zewnetrzną (drzwi wejściowe i bramę garażową podnoszoną elektrycznie), stolarkę okienną, grzejniki CO w sypialniach na poddaszu i w pralni, piec CO na opał stały-pelet, wkład kominkowy w salonie, wydzielenie działki dla każdego segmentu mieszkalnego i ogrodzenie z typowych, gotowych i dostępnych modułów, barierki balkonowe oraz dojście do budynku i podjazd. Budynki będą sprzedawane po odbiorze. Na zewnątrz budynku będzie wyprowadzona dodatkowo woda i gniazdko elektryczne. W około budynku będzie wykonanana opaska z kamieni jako drenaż. Dokumentacja i szczegóły oferty dostępne w biurze. Powierzchnia działki, jaka zostanie wydzielona do każdego segmentu to ok.654 m2 (całość powierzchni jednej działki to obecnie 1308 m2). Dodatkowo, w cenie sprzedaży, jest udział w drodze dojazdowej do nieruchomości (działka nr 135/9).
Paretr budynku obejmuje : garaż z kotłownią, salon z aneksem kuchennym, pralnię/pom. gospodarcze, WC i ciąg komunikacyjny.
Poddasze budynku obejmuje : korytarz, 3 sypialnie (w tym jedna z garderobą) oraz łązienkę z WC. Nad poddaszem dodatkowo strych nieużytkowy-schowek.
Media miejskie : woda, kanalizacja i energia elektryczna. CO własne-pompa ciepła.
Zapraszamy do zapoznania się przedmiotową ofertą i do rozmów. Na obecnym etapie można ustalać szczegóły. Zdjęcia poglądowe oferty pokazują projekt i rzuty budynku oraz inwestycję już zakończoną (i sprzedaną) na tej samej ulicy.
Na dzień dzisiejszy ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę i tyczenie budynków przez geodetę (jest już prawomocne pozwolenie na budowę).
BLIŻNIAK NA DZIAŁCE NR 135/12 - ZAREZERWOWANY
*Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a wszelkie dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i w każdej chwili mogą ulec zmianie.
---*Oferta na wyłączność biura. Pośrednik odpowiedzialny, Renata Saj-Mazur, licencja zawodowa nr 1015, tel. 601 989 963, e-mail : biuro@nieruchomosc.wroc.pl
*Pomagamy kompleksowo w obsłudze transakcji i korzystnym kredytowaniu transakcji zakupu nieruchomości. Jesteśmy z Kupującymi do końca transakcji wraz z wydaniem nieruchomości i przepisaniem mediów.


Mapa

Poleć ofertę znajomemu!

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres e-mail:
Adres e-mail znajomego:
Treść:
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
 • Oferta
  Oferta
    
  
  


B.P. NIERUCHOMOŚĆ - Saj-Mazur Renata
(zobacz oferty biura)
(zobacz pracowników biura)
ul. Odrodzenia 8B/2
56-120 Brzeg Dolny
Pokaż dane kontaktowe