Kursy walut(PLN)    4.19 4.49 4.99 4.04
Znajdź na mapie
Typ Cena od Powierzchnia od
do do
Oferta nr 327-364904WYŁĄCZNOŚĆ
Rodzaj obiektuDziałki i grunty
Kategoriabudowlany
Typsprzedaż
Regiondolnośląskie
MiejscowośćRadecz
UlicaRadecz
WalutaPLN
Cena70 000 PLN
Pow.działki(m2)1363
Cena za m2 51 PLN
Powierzchnia1363
Materiałdowlona
Nr oferty327-364904
Data2020-03-28
Licencja zawodowa1015
AgentSaj-Mazur Renata
Telefon601989963
Emailbiuro@nieruchomosc.wroc.pl
Licencja agenta1015
Innewoda,prąd,kanalizacja

Opis

Działka budowlana, położona ok.5km od Brzegu Dolnego i ok.45 km od Wrocławia, w miejscowości wiejskiej na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych w środku miejscowości. Dojazd do działki bezpośrednio drogą asfaltową i dodatkowo z drogi wewnętrznej, osiedlowej (udział 1/6 w drodze o pow. 1513m2 w cenie sprzedaży). W otoczeniu istniejąca zabudowa zagrodowa oraz nowa zabudowa jednorodzinna. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Teren płaski, w kształcie litery `L`, bez nasadzeń. Media w drodze głównej i w drodze wewnętrznej (woda, kanalizacja, energia elektryczna). Możliwość wystąpienia o dokupienie działki przyległej, po nie istniejącym już oczku wodnym/stawie, od Gminy. W pobliżu odnowiona świetlica wiejska z parkingiem, sklep, tereny sportowe i spacerowe, las, kościół. Dowóz dzieci i młodzieży do szkoły autobusami szkolnymi do Brzegu Dolnego. Dogodny dojazd do Wołowa i do Obornik Śląskich. W niedalekiej przyszłości włączenie do obwodnicy. Cena do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do rozmów.

*Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeku Cywilnego, a wszelkie dane w nich zawarte mają jednie charakter informacyjny i poglądowy i w każdej chwili mogą ulec zmianie.
*Pomagamy kompleksowo w obsłudze transakcji zakupu nieruchomości i w jej korzystnym kredytowaniu wraz z zakupem projektu budowlanego wymarzonego domu, jego adaptacją i uzyskaniem pozwolenia na budowę.


Mapa

Poleć ofertę znajomemu!

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres e-mail:
Adres e-mail znajomego:
Treść:
  • Oferta
    Oferta
  • Oferta
    Oferta
    
  
  


B.P. NIERUCHOMOŚĆ - Saj-Mazur Renata
(zobacz oferty biura)
(zobacz pracowników biura)
ul. Odrodzenia 8B/2
56-120 Brzeg Dolny
Pokaż dane kontaktowe