Kursy walut(PLN)    4.2 4.61 5.3 3.8
Znajdź na mapie
Typ Cena od Powierzchnia od
do do
Onlinowy program do obsługi biura InetONLINE
2011-03-21

Inet-Online jest programem zarówno prostym jak i nowoczesnym. Uzyskaliśmy to dzięki połączeniu nowych technologii w tworzeniu aplikacji z doświadczeniem, bo tworzymy ten system już od 1996 roku. Do pracy program wymaga wyłącznie komputera z aktywnym łączem internetowym. Przy dzisiejszej stabilności tych łączy nie odczuwamy, że program wykorzystuje do swojej pracy wydajność serwera, a zaletą takiego rozwiązania jest to, że nawet słabsze komputery mogą swobodnie działać z tym oprogramowaniem. Odcinamy się także od problemów związanych z instalacjami, konfiguracją, czy w końcu z obsługą techniczną oprogramowania i zabezpieczamy się przed awariami naszych komputerów. Teraz w przypadku problemów z jednym z nich po prostu możemy się przesiąść na inny i pracować dalej. Wygoda pracy w programie wynika z następujących jego cech:
 • Szybkie wyszukiwanie a gdy zajdzie taka potrzeba - bardzo szczegółowe (Lite).
 • Prosta edycja sprowadzająca się w wielu przypadkach do wybrania opcji (Lite).
 • Przejrzyste porównywanie nawet kilku ofert jednocześnie.
 • Unikalny system przechowywania wymagań klienta poszukującego
 • 3 systemy kojarzenia: klienta z ofertami, ofert z klientami i unikalny - oferty z biurami posiadającymi klienta!
 • Możliwość szukania z wykorzystaniem map kraju i świata (Lite).
 • Wysyłanie bezpośrednio z programu ofert poprzez pocztę elektroniczną (Lite) wraz ze zdjęciami.
 • Dostęp do bazy udostępnionych ofert biur współpracujących w ramach sieci.
 • Tworzenie lokalnych sieci MLS w oparciu o system.
 • Terminarz pozwalający organizować swój czas jak i zarządzać czasem pracowników.
 • System poczty wewnętrznej pomiędzy pracownikami jak też agentami innych biur sieci.
 A dodatkowo:
 • Eksport ofert do portali: 222.pl (Lite), megadom.pl, gratka, otodom, trader, tabelaofert, murator, krn...
 • Wymiana ofert pomiędzy biurami firmy.
 • Wymiana ofert z innymi biurami.
 • Obsługa własnej strony www (Lite - serwery Poldata).
 • Kreator Twojej pierwszej strony internetowej.
 i wiele innych, które ułatwiają pracę i przyspieszają realizację zlecenia. Dla zarządzania systemem i danymi:
 • Administrowanie danymi firmy (Lite).
 • Możliwość włączenia dodatkowych zabezpieczeń dostępu do systemu (Lite).
 • Stopniowanie poziomu uprawnień pracowników.
 • Podgląd aktywności agenta (Lite).
 • Definiowanie sposobu współpracy z firmową stroną WWW.
Precyzyjne lokalizowanie nieruchomości na terenie całego kraju i nie tylko poprzez wykorzystanie systemu map oraz współrzędnych GPS (geolokalizacja ? tu byliśmy pionierami, teraz możemy się pochwalić lepszymi od innych rozwiązaniami). Poufność danych poprzez wyodrębnienie części danych tylko dla biura będącego właścicielem oferty. Można swobodnie opisać dodatkowe szczegóły oferty w prywatnej notatce czy wprowadzić adres nieruchomości bez obawy o poufność tych informacji. Prowadzona baza klientów pozwala na zapamiętywanie indywidualnych preferencji wyszukiwania, dzięki czemu jednym kliknięciem możemy sprawdzić, czy są już dostępne odpowiednie oferty dla danego klienta. Każdy klient ma przydzielonego agenta, zapisana jest także informacja, kiedy został on wprowadzony do systemu a dzięki notatkom i kalendarzowi możemy śledzić historię pracy z klientem. Nasz program w wyszukiwaniu zaawansowanym umożliwia odnalezienie oferty po każdym dostępnym parametrze opisującym nieruchomość! Pomimo pełnego zakresu opcji potrzebnych w biurze nieruchomości produkt nasz jest stale doskonalony, a aktualizacje są dostępne bezpłatne natychmiast po wprowadzeniu i to bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika systemu. Na koniec ważna informacja: Koszt licencji na oprogramowanie w zależności od wersji wynosi od 0 zł do 200,00 zł netto Zapraszamy do kontaktu z nami. Prosimy śmiało dzwonić lub pisać. Szczegółowe informacje o programie na stronie www.inet-online.pl


ZAMÓW WERSJĘ DEMO
NSOFT S.A.
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
Tel: (022) 567-31-80
Fax: (022) 567-31-01
info@locumnet.pl
www.programy.locumnet.pl


Dziś w serwisie
Oferty nieruchomości: 3377
Katalog firm23
Zobacz oferty nieruchomości, których ceny uległy zmianie za ostatni:
Aktualności z rynku

Dane z raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera wskazują, że żeby stać się właścicielem domu jednorodzinnego w Warszawie, w większości przypadków musimy dysponować kwotą rzędu miliona złotych. W najbliższym czasie zwiększenie limitów cenowych w programie MdM może wpłynąć na wzrost konkurencyjności oferty deweloperów w stosunku do rynku wtórnego. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości powinna ucieszyć bardzo korzystna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych.

W grudniu minionego roku w serwisie internetowym Narodowego Banku Polskiego ukazał się kolejny z cyklu raport o sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce, który powstał także z danych dostarczanych za pośrednictwem NSoft S.A.

Warto wiedzieć

Przeważnie każdy, kto przeprowadzał w życiu chociaż jedną transakcję na rynku nieruchomości stawał przed wyborem czy skorzystać z usług pośrednika działającego w obrocie nieruchomościami.

Od stycznia 2002 roku na rynku mogą pracować jedynie pośrednicy licencjonowani czyli tacy, którzy zdobyli odpowiednie uprawnienia zawodowe. Zanim powierzymy więc swoją, czasem życiową, transakcję wybranemu pośrednikowi powinniśmy go zweryfikować.

LocumNet Online