Kursy walut(PLN)    4.75 4.76 5.41 4.38
Znajdź na mapie
Typ Cena od Powierzchnia od
do do
O nas


Mieszkania.net to portal nieruchomości oferujący wszelkie informacje o rynku nieruchomości oraz najnowocześniejsze narzędzia ułatwiające wyszukiwanie mieszkań, domów, lokali, obiektów komercyjnych oraz gruntów z wszystkich regionów Polski. Oferujemy również profesjonalne oprogramowanie dla agencji nieruchomości.

 

Kontakt

NSoft S.A.

Biuro Poznań: 
ul.Drobnika 12-14
60-693 Poznań
tel. +48 61 821 70 80
poznan@nsoft.com.pl

Siedziba:
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa 
info@nsoft.com.pl


Dziś w serwisie
Oferty nieruchomości: 1427
Katalog firm23
Zobacz oferty nieruchomości, których ceny uległy zmianie za ostatni:
Aktualności z rynku

Dane z raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera wskazują, że żeby stać się właścicielem domu jednorodzinnego w Warszawie, w większości przypadków musimy dysponować kwotą rzędu miliona złotych. W najbliższym czasie zwiększenie limitów cenowych w programie MdM może wpłynąć na wzrost konkurencyjności oferty deweloperów w stosunku do rynku wtórnego. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości powinna ucieszyć bardzo korzystna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych.

W grudniu minionego roku w serwisie internetowym Narodowego Banku Polskiego ukazał się kolejny z cyklu raport o sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce, który powstał także z danych dostarczanych za pośrednictwem NSoft S.A.

Warto wiedzieć

Przeważnie każdy, kto przeprowadzał w życiu chociaż jedną transakcję na rynku nieruchomości stawał przed wyborem czy skorzystać z usług pośrednika działającego w obrocie nieruchomościami.

Od stycznia 2002 roku na rynku mogą pracować jedynie pośrednicy licencjonowani czyli tacy, którzy zdobyli odpowiednie uprawnienia zawodowe. Zanim powierzymy więc swoją, czasem życiową, transakcję wybranemu pośrednikowi powinniśmy go zweryfikować.

LocumNet Online