Kursy walut(PLN)    4.75 4.76 5.41 4.38
Znajdź na mapie
Typ Cena od Powierzchnia od
do do
Współpraca NSoft S.A. z Narodowym Bankiem Polskim
2013-03-29
          W grudniu minionego roku w serwisie internetowym Narodowego Banku Polskiego ukazał się kolejny z cyklu raport o sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce, który powstał także z danych dostarczanych za pośrednictwem NSoft S.A.

          Wspomniane opracowanie powstało w oparciu o ustawowe zadania NBP oraz pomocy m. in. naszej firmy, która za zgodą swoich klientów mogła udostępnić informacje  niezbędne do stworzenia rzetelnej analizy  rynku nieruchomości. Warunkiem podjęcia wspomnianej współpracy było wyrażenie zgody przez Pośredników Nieruchomości korzystających z oprogramowania iNet Online i LocumNet Online. Zgromadzone przez nich informacje dotyczące sprzedaży i najmu domów i mieszkań w regionie wielkopolski trafiły do puli materiałów badawczych wykorzystywanych przez analityków NBP w celu stworzenia wiarygodnego obrazu krajowego rynku nieruchomości w 2012 roku. Warto zaznaczyć iż wsparcie takich działań przez NSoft S.A. to jedna z wielu form wolontariatu jakie firma prowadzi na rzecz Rynku Nieruchomości. Głęboko wierzymy, iż łącząc siły jesteśmy w stanie sprostać wymogom i oczekiwaniom naszych Klientów.

          Z opracowaniem można zapoznać się bezpłatnie na stronie Narodowego Banku Polskiego "Analiza cen mieszkań i sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce w III kwartale 2012 roku."

Zachęcamy również do przejrzenia pozostałych opracowań w serwisie NBP.
Źródło: NSoft S.A.
Dziś w serwisie
Oferty nieruchomości: 1438
Katalog firm23
Zobacz oferty nieruchomości, których ceny uległy zmianie za ostatni:
Aktualności z rynku

Dane z raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera wskazują, że żeby stać się właścicielem domu jednorodzinnego w Warszawie, w większości przypadków musimy dysponować kwotą rzędu miliona złotych. W najbliższym czasie zwiększenie limitów cenowych w programie MdM może wpłynąć na wzrost konkurencyjności oferty deweloperów w stosunku do rynku wtórnego. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości powinna ucieszyć bardzo korzystna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych.

W grudniu minionego roku w serwisie internetowym Narodowego Banku Polskiego ukazał się kolejny z cyklu raport o sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce, który powstał także z danych dostarczanych za pośrednictwem NSoft S.A.

Warto wiedzieć

Przeważnie każdy, kto przeprowadzał w życiu chociaż jedną transakcję na rynku nieruchomości stawał przed wyborem czy skorzystać z usług pośrednika działającego w obrocie nieruchomościami.

Od stycznia 2002 roku na rynku mogą pracować jedynie pośrednicy licencjonowani czyli tacy, którzy zdobyli odpowiednie uprawnienia zawodowe. Zanim powierzymy więc swoją, czasem życiową, transakcję wybranemu pośrednikowi powinniśmy go zweryfikować.

LocumNet Online