Kursy walut(PLN)    3.54 4.27 5.4 3.37
Znajdź na mapie
    Typ Kategoria 
Miejscowość Cena od  do  
Pow.działki(m2) od  do    
Brak ofert spełniających wybrane parametry!
Dziś w serwisie
Oferty nieruchomości: 39087
Katalog firm81
Zobacz oferty nieruchomości, których ceny uległy zmianie za ostatni:
Aktualności z rynku

W grudniu minionego roku w serwisie internetowym Narodowego Banku Polskiego ukazał się kolejny z cyklu raport o sytuacji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce, który powstał także z danych dostarczanych za pośrednictwem NSoft S.A.

Zapytaliśmy pośredników w obrocie nieruchomościami o ocenę minionego roku. Ich opinia jest o tyle istotna, że pracują bezpośrednio przy transakcjach w kontakcie z klientem. Są uczestnikami negocjacji cenowych, mają możliwość widzieć zderzenie popytu z podażą. Ich pesymizm lub optymizm wynika z własnych biznesowych doświadczeń.

Warto wiedzieć

Przeważnie każdy, kto przeprowadzał w życiu chociaż jedną transakcję na rynku nieruchomości stawał przed wyborem czy skorzystać z usług pośrednika działającego w obrocie nieruchomościami.

Od stycznia 2002 roku na rynku mogą pracować jedynie pośrednicy licencjonowani czyli tacy, którzy zdobyli odpowiednie uprawnienia zawodowe. Zanim powierzymy więc swoją, czasem życiową, transakcję wybranemu pośrednikowi powinniśmy go zweryfikować.

Systemy MLS to najnowocześniejsze narzędzie na rynku dla pośredników nieruchomości jak i dla zwykłych obywateli. Są to sieci profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą przy obrocie nieruchomości na ściśle określonych zasadach.